Speelschema


Speelschema Nacht van Eibergen 2017:

Download hier het speelschema -> Speelschema_NvE_2018_v2 (Prestatie klasse aangepast!)

Hieronder staat het als tabel uitgewerkt.
Voor de beste weergave adviseren wij u toch om de PDF te downloaden via bovenstaande link!

Recreatie Poule 1 (12 minuten)
Tijd Thuis  – Uit Grensrechter Zaal
16:30 Oldstars  – We vinden het wel Batje! M.O.B. Grote zaal
16:43 Kameraden Rekken  – Beunhaazn UTD Oldstars Grote zaal
16:56 Sappige Mannen  – M.O.B. Kameraden Rekken Grote zaal
17:09 Oldstars  – Beunhaazn UTD Sappige Mannen Grote zaal
17:22 We vinden het wel Batje!  – M.O.B. Beunhaazn UTD Grote zaal
17:35 Kameraden Rekken  – Sappige Mannen We vinden het wel Batje Grote zaal
17:48 Oldstars  – M.O.B. Sappige Mannen Grote zaal
18:01 Beunhaazn UTD  – Sappige Mannen M.O.B. Grote zaal
18:14 We vinden het wel Batje!  – Kameraden Rekken Beunhaazn UTD Grote zaal
18:27 Oldstars  – Sappige Mannen Kameraden Rekken Grote zaal
18:40 M.O.B.  – Kameraden Rekken We vinden het wel Batje Grote zaal
18:53 Beunhaazn UTD  – We vinden het wel Batje! M.O.B. Grote zaal
19:06 Oldstars  – Kameraden Rekken Beunhaazn UTD Grote zaal
19:19 Sappige Mannen  – We vinden het wel Batje! Oldstars Grote zaal
19:32 M.O.B.  – Beunhaazn UTD Sappige Mannen Grote zaal
Rust 5 Minuten
Kruisfinale & Finale 15 minuten
19:55 Kruisfinale P1 – 1 vs P2 – 2 Grote zaal
19:55 Kruisfinale P1 – 2 vs P2 – 1 Kleine Zaal
Rust 5 Minuten
20:15 Finale (3e & 4e Plaats) Kleine Zaal
20:15 Finale (1e & 2e Plaats) Grote zaal
Recreatie Poule 2 (12 minuten)
Tijd Thuis  – Uit Grensrechter Zaal
16:30 Hardcore Eibergen  – Wansink woninginrichting en zonwering Rechterhand van Ronni Kleine Zaal
16:43 KWW18  – Johan Jansen Boys Hardcore Eibergen Kleine Zaal
16:56 Bettienova’s  – Rechterhand van Ronni KWW18 Kleine Zaal
17:09 Hardcore Eibergen  – Johan Jansen Boys Bettienova’s Kleine Zaal
17:22 Wansink woninginrichting en zonwering  – Rechterhand van Ronni Johan Jansen Boys Kleine Zaal
17:35 KWW18  – Bettienova’s Wansink woninginrichting en zonwering Kleine Zaal
17:48 Hardcore Eibergen  – Rechterhand van Ronni Bettienova’s Kleine Zaal
18:01 Johan Jansen Boys  – Bettienova’s Rechterhand van Ronni Kleine Zaal
18:14 Wansink woninginrichting en zonwering  – KWW18 Johan Jansen Boys Kleine Zaal
18:27 Hardcore Eibergen  – Bettienova’s KWW18 Kleine Zaal
18:40 Rechterhand van Ronni  – KWW18 Hardcore Eibergen Kleine Zaal
18:53 Johan Jansen Boys  – Wansink woninginrichting en zonwering Bettienova’s Kleine Zaal
19:06 Hardcore Eibergen  – KWW18 Wansink woninginrichting en zonwering Kleine Zaal
19:19 Bettienova’s  – Wansink woninginrichting en zonwering Hardcore Eibergen Kleine Zaal
19:32 Rechterhand van Ronni  – Johan Jansen Boys Wansink woninginrichting en zonwering Kleine Zaal
Rust 5 Minuten
Kruisfinale & Finale 15 minuten
19:55 Kruisfinale P1 – 1 vs P2 – 2 Grote zaal
19:55 Kruisfinale P1 – 2 vs P2 – 1 Kleine Zaal
Rust 5 Minuten
20:15 Finale (3e & 4e Plaats) Kleine Zaal
20:15 Finale (1e & 2e Plaats) Grote zaal
Prestatie Poule 1 (15 minuten)
Tijd Thuis  – Uit Grensrechter Zaal
20:40 Enschede FC  – Vergane Glorie Team Los Grote Zaal
20:56 FC Balkan  – Team Los Enschede FC Grote Zaal
21:12 Team Los  – Enschede FC FC Balkan Grote Zaal
21:28 FC Balkan  – Vergane Glorie Team Los Grote Zaal
21:44 Enschede FC  – FC Balkan Vergane Glory Grote Zaal
22:00 Team Los  – Vergane Glorie FC Balkan Grote Zaal
5 Minuten Rust
22:20 Kruisfinale P1 – 1 vs P2 – 2 Grote Zaal
22:36 Kruisfinale P1 – 2 vs P2 – 1 Grote Zaal
5 Minuten Rust
22:56 Finale (3e & 4e plaats) Grote Zaal
23:11 Finale (1e & 2e plaats) Grote Zaal
Prestatie Poule 2 (15 minuten)
Tijd Thuis  – Uit Grensrechter Zaal
20:40 FC Gonemo  – Barts Installatietechniek Deltics Kleine Zaal
20:56 Inodder  – Deltics FC Gonemo Kleine Zaal
21:12 Deltics  – FC Gonemo Inodder Kleine Zaal
21:28 Inodder  – Barts Installatietechniek Deltics Kleine Zaal
21:44 FC Gonemo  – Inodder Barts Installatietechniek Kleine Zaal
22:00 Deltics  – Barts Installatietechniek Inodder Kleine Zaal